Strona główna » Gazownia Andrychów » Gaz LPG Andrychów

Gaz LPG Andrychów

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w sytuacji budynków, które nie posiadają przyłączenia do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na gaz, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym. Na zamontowanie zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale także remontowanych budynkach.

Jak kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch metod. Pierwsze z nich polega na samodzielnym zakupie nienapełnionej butli o właściwej pojemności, a później napełnieniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Kolejna metoda polega z kolei na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za pustą butlę, a także znajdujący się w niej gaz. W związku z tym koszt samej butli to około od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności