Strona główna » Gazownia Iwonicz-Zdrój

Gazownia Iwonicz-Zdrój

Zakup szafki gazowej przystosowanej na układ pomiarowo-rozliczeniowy

Podczas wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej gazomierza jest zakupywana i zamontowywana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi jedynie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej osobiście, w takim przypadku jej cena zostanie odliczony od ceny wykonania podłączenia przez gazownie.

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do budynku można sprawdzić z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć właściwy oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Pozyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale także stopnia gazyfikacji gminy oraz najbliższych głównych lub terenowych punktów obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności