Strona główna » Gazownia Żychlin

Gazownia Żychlin

W jaki sposób gotowość instalacji do wypełnienia gazem?

Po zrealizowaniu podłączenia gazowego do domu i instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostawy gazu, trzeba zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej wypełnienia. Dokonać tego można za pomocą właściwego druku, który można znaleźć po wprowadzeniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia wnioski do pobrania. Prośbę ten wymaga podania danych zgłaszającego oraz adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Taki wniosek trzeba następnie złożyć w wybranym z punktów gazowni, odpowiednim dla adresu realizacji inwestycji.

Jak skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można skorzystać z parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: podać stan licznika, pobrać rachunek za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego terenu Polski, dzięki temu przyjmowanie zgłoszeń przebiega szybko i bezproblemowo. Dodatkowo wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można dodatkowo załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności