Strona główna » Gazownia Żagań

Gazownia Żagań

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych sposobów. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w bezproblemowy sposób: podać stan gazomierza, pobrać fakturę za gaz, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby skontaktowania się z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do gazowni przypisane są odrębnie dla każdego regionu Polski, za sprawą tego przyjmowanie zgłoszeń przebiega szybko i bezproblemowo. Dodatkowo wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można też załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć właściwy punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym świadczy ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale także stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych placówek obsługi klienta gazowni.

Kontakt PSG Żagań

68-100 Żagań
ul. Koszarowa 1
tel. 68 329 85 81
fax 68 377 05 98

rejon-zagan

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności