Strona główna » Gazownia Żabno

Gazownia Żabno

Co zrobić, kiedy eBOK gazowni nie działa?

W sytuacji, kiedy eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim sprawdzić, czy wpisywane loginy i hasła są w pełni poprawne. Kiedy problem stale występuje, warto wiedzieć, że z gazownią można się skontaktować także na kilka innych sposobów. Podstawowy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można przez internet na stronie tej firmy. Druga opcja to natomiast wizyta w punkcie obsługi klientów gazowni.

Rozwiązanie umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego

W trakcie zmiany dostawcy gazu i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu ziemnego powinno być złożone z zastosowaniem odpowiedniego dokumentu, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych nowego i starego sprzedawcy oraz umowie z nim zawartej. Tego rodzaju wnioski do pobrania udostępnione są na portalu internetowym gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego oraz zmiany dostawcy jest w pełni nieodpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności