Strona główna » Gazownia Wisła

Gazownia Wisła

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na gazomierz

W momencie wykonywania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej licznika jest kupowana i montowana przez PSG. W związku z tym odbiorca musi jedynie przygotować właściwe miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takim przypadku jej cena zostanie odliczony od kosztu zrealizowania podłączenia przez gazownie.

Reklamacja w gazowni

W sytuacji, kiedy usługi świadczone przez gazownie nie spełniają określonych oczekiwań lub są niezgodne z umową dystrybucyjną, reklamację ich można złożyć na parę różnorodnych sposobów. Pierwszy z nich to wykorzystanie do tego formularza kontaktowego. Drugi to zgłoszenie reklamacji za pomocą infolinii, numery gazowni są przydzielone do ich siedzib w danym regionie Polski. Reklamacje można dodatkowo złożyć za pomocą oddziału obsługi klienta gazowni lub wysyłając ją na jej adres. Niezależnie od wybranego sposobu można liczyć na jej rozpatrzenie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Polską Spółkę Gazownictwa reklamacji.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności