Strona główna » Gazownia Wieruszów

Gazownia Wieruszów

Jak zgłosić gotowość instalacji do napełnienia gazem?

Po zrealizowaniu przyłącza gazowego do nieruchomości i instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostawy paliwa gazowego, trzeba zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej napełnienia. Wykonać to można za pomocą odpowiedniego wniosku, który można znaleźć po wprowadzeniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia wnioski do pobrania. Dokument ten wymaga podania danych zgłaszającego oraz adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Tego typu wniosek należy następnie złożyć w jednym z punktów gazowni, właściwym dla miejscowości przeprowadzanej inwestycji.

Jak można skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można skorzystać z kilku dostępnych metod. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: podać stan licznika, pobrać fakturę za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne metody skontaktowania się z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego terenu Polski, za sprawą tego przyjmowanie zgłoszeń przebiega sprawnie i bezproblemowo. Poza tym wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można również załatwić stacjonarnie w jednym z biur obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności