Strona główna » Gazownia Wieliczka

Gazownia Wieliczka

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Zamierzając skontaktować się z gazownią, można skorzystać z kilku dostępnych opcji. Pierwszy z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w prosty sposób: wskazać stan gazomierza, pobrać fakturę za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do gazowni przypisane są odrębnie dla każdego regionu kraju, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bezproblemowo. Poza tym wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można też załatwić stacjonarnie w jednym z punktów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

W jaki sposób sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju gazu dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można znaleźć z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale też stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych placówek obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności