Strona główna » Gazownia Węgorzewo

Gazownia Węgorzewo

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na licznik

W momencie realizowania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na zamontowanie w niej układu pomiarowo-rozliczeniowego jest zakupywana oraz zamontowywana przez PSG. Wobec tego odbiorca musi wyłącznie przygotować właściwe miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej osobiście, w takim przypadku jej cena zostanie odliczony od kosztu zrealizowania podłączenia przez gazownie.

Przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej

Aby zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, należy po pierwsze złożyć formularz o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Kolejnym etapem jest zawarcie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz wykonanie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać także gazownia po podpisaniu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim krokiem podłączenia nieruchomości do sieci gazowej jest natomiast zamontowanie licznika gazu. Wszelkie formalności związane z tą kwestią można uregulować również przez internet, gazownia udostępnia dla swoich klientów odpowiedni portal przyłączeniowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności