Strona główna » Gazownia Węgliniec

Gazownia Węgliniec

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i starego sprzedawcy i umowie z nim podpisanej. Takie druki do pobrania udostępnione są na portalu gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego oraz zmiany sprzedawcy jest w pełni bezpłatny.

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można skorzystać z parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w bezproblemowy sposób: wskazać stan gazomierza, pobrać rachunek za gaz, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne metody skontaktowania się z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do Polskiej Spółki Gazownictwa przydzielone są odrębnie dla każdego terenu Polski, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega sprawnie oraz bezproblemowo. Dodatkowo wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można także załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności