Strona główna » Gazownia Wałcz

Gazownia Wałcz

Jak można skontaktować się z gazownią?

Zamierzając skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w łatwy sposób: wskazać stan licznika, pobrać fakturę za paliwo gazowe, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne metody skontaktowania się z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego regionu kraju, za sprawą tego przyjmowanie zgłoszeń przebiega szybko oraz bez problemów. Oprócz tego wszystkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można również załatwić stacjonarnie w jednym z biur obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak można sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszystkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć właściwy siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych oddziałów obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności