Strona główna » Gazownia Wąchock

Gazownia Wąchock

Przyłączenie domu do sieci gazowej

Aby wykonać przyłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć dokument o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Późniejszym krokiem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej i stworzenie instalacji gazowej, którą może jednak wykonać jednocześnie gazownia po podpisaniu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim etapem podłączenia domu do sieci gazowej jest z kolei zamontowanie licznika. Wszelkie formalności związane z tą sprawą można uregulować również online, gazownia udostępnia dla swoich klientów specjalny portal przyłączeniowy.

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można wykorzystać parę dostępnych sposobów. Pierwszy z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w bezproblemowy sposób: wskazać stan licznika, pobrać rachunek za gaz, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne metody kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do gazowni przydzielone są oddzielnie dla każdego terenu Polski, za sprawą tego obsługa zgłoszeń przebiega sprawnie i bez problemów. Oprócz tego wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można również załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności