Strona główna » Gazownia Wąbrzeźno

Gazownia Wąbrzeźno

W jaki sposób wyliczyć szacunkowe zużycie paliwa gazowego?

Żeby obliczyć orientacyjne zużycie paliwa gazowego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy podać w nim rodzaj paliwa gazowego, który jest doprowadzony do domu i sumę mocy urządzeń gazowych wyrażoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór gazu ziemnego w metrach sześciennych na godzinę. Wykonywane są one z kolei na bazie założenia, że wskazane urządzenia mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu

Przy zmianie sprzedawcy gazu i wymówienia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego należy złożone z wykorzystaniem odpowiedniego druku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego dostawcy oraz umowie z nim zawartej. Takie formularze do pobrania udostępnione są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego oraz zmiany sprzedawcy jest całkowicie darmowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności