Strona główna » Gazownia Tuszyn

Gazownia Tuszyn

W jaki sposób przygotowanie instalacji do napełnienia paliwem gazowym?

Po wykonaniu przyłącza gazowego do domu i instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostarczanie gazu, należy zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej napełnienia. Wykonać to można za pomocą odpowiedniego dokumentu, który można znaleźć po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia dokumenty do pobrania. Druk ten wymaga wskazania danych zgłaszającego oraz adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Tego rodzaju wniosek należy następnie złożyć w jednym z punktów gazowni, właściwym dla miejsca realizacji inwestycji.

Jak sprawdzić możliwość przyłączenie budynku do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak między innymi przed jego kupieniem chcesz sprawdzić, czy może on być przyłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku. Tego rodzaju wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich uzupełnieniu można je złożyć przez internet za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a też osobiście w punktach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności