Strona główna » Gazownia Tomaszów Lubelski

Gazownia Tomaszów Lubelski

Jak drogie jest podłączenie domu do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik opłaty związanej z wykonaniem podłączenia nieruchomości do sieci gazowej to około 2 000 złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których przyłącze ma długość do 15 metrów. Wszystkie koszty za przyłączenie budynku do sieci gazowej są zawarte w zawieranej umowie z gazownią na podstawie wydanych warunków podłączenia do sieci oraz taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Dodatkowo do kosztów przyłączenia sieci gazowej do domu należy dodatkowo doliczyć cenę wewnętrznej instalacji gazowej.

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na gazomierz

W momencie wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej gazomierza jest zakupywana i montowana przez PSG. W związku z tym odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej koszt będzie odliczony od kosztu wykonania podłączenia przez gazownie.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności