Strona główna » Gazownia Tarczyn

Gazownia Tarczyn

Co zrobić, jeśli eBOK gazowni nie działa?

Jeśli eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim sprawdzić, czy wpisywane dane logowania są w pełni odpowiednie. Jeśli problem wciąż występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować dodatkowo na kilka innych sposobów. Podstawowy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer telefonu znaleźć można online na portalu tego przedsiębiorstwa. Druga metoda to z kolei wizyta w oddziale obsługi klientów gazowni.

Rozwiązanie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

Podczas zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z wykorzystaniem odpowiedniego druku, w którym podane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego dostawcy oraz umowie z nim zawartej. Takie wnioski do pobrania udostępnione są na stronie internetowej gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego i zmiany sprzedawcy jest w pełni darmowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności