Strona główna » Gazownia Sztum

Gazownia Sztum

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

PSG należy do spółek Grupy Kapitałowej PGNiG i jednocześnie Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w Polsce. Jej działalność opiera się w związku z tym na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a również sieci innych sprzedawców gazu. PSG zajmuje się również konserwowaniem i remontami sieci gazowej oraz jej elementów, przeprowadzaniem pomiarów jakości gazu ziemnego i jego ilości zużycia.

Jak zgłosić niepoprawną pracę licznika?

W przypadku, gdy gazomierz pracuje nieprawidłowo, wszyscy odbiorcy gazu ziemnego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Prośbę skontrolowanie prawidłowości wskazań układu pomiarowego można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a również samodzielnie w jednym z oddziałów obsługi klienta gazowni. W przypadku, gdy praca licznika gazu jest poprawna, osoba zlecająca musi jednak zapłacić cenę zrealizowanego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności