Strona główna » Gazownia Szprotawa

Gazownia Szprotawa

Zakup szafki gazowej przystosowanej na gazomierz

Podczas wykonywania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na zamontowanie w niej gazomierza jest zakupywana oraz montowana przez PSG. Dlatego odbiorca musi jedynie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takim przypadku jej koszt będzie odliczony od kosztu wykonania przyłącza przez gazownie.

Podłączenie nieruchomości do sieci gazowej

Żeby zrealizować przyłączenie do sieci gazowej, należy po pierwsze złożyć formularz o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym etapem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz zrealizowanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać także gazownia po zawarciu z nią właściwej umowy. Ostatnim krokiem przyłączenia budynku do sieci gazowej jest natomiast montaż licznika. Wszystkie formalności związane z tą kwestią można załatwić jednocześnie online, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców specjalny portal przyłączeniowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności