Strona główna » Gazownia Szepietowo

Gazownia Szepietowo

W jaki sposób sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju gazu dostarczanego przez gazownie do budynku można sprawdzić za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym świadczy ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale również stopnia gazyfikacji regionu i najbliższych głównych lub terenowych oddziałów obsługi klienta gazowni.

Ile kosztuje podłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik opłaty związanej z wykonaniem przyłączenia nieruchomości do sieci gazowej to mniej więcej 2 tysiące złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których przyłącze ma długość do 15 metrów. Wszystkie koszty za przyłączenie domu do sieci gazowej są wskazywane w podpisywanej umowie z gazownią na bazie wydanych warunków podłączenia do sieci oraz taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Co więcej do kosztów podłączenia sieci gazowej do nieruchomości trzeba też doliczyć cenę wewnętrznej instalacji gazowej.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności