Strona główna » Gazownia Szczecinek

Gazownia Szczecinek

Reklamacja w gazowni

Jeśli usługi świadczone przez gazownie nie spełniają odpowiednich oczekiwań lub są niezgodne z umową dystrybucyjną, reklamację ich można złożyć na kilka różnorodnych sposobów. Pierwszy z nich to zastosowanie formularza kontaktowego. Drugi to zgłoszenie reklamacji za pomocą infolinii, numery gazowni są przypisane do ich siedzib w określonym regionie Polski. Reklamacje można również złożyć z wykorzystaniem oddziału obsługi klienta gazowni lub wysyłając ją na jej adres. Niezależnie od wybranego sposobu można liczyć na jej rozpatrzenie w przeciągu 14 dni od dnia odebrania przez gazownie reklamacji. Jaki rodzaj gazu w mieszkaniu?

Zgłoszenie zmienienia dostawcy paliwa gazowego

Wszyscy klienci gazowni może w sytuacji podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma nieodpowiednią jakość zlecić jego skontrolowanie. W takim przypadku odbiorca musi samodzielnie wybrać laboratorium do badania oraz opłacić je. Jeśli jednak jakość gazu jest nieodpowiednia, koszt badania ponoszony jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za niedotrzymanie ustaleń zawartej umowy.

Kontakt PSG Szczecinek

78-400 Szczecinek
ul. Polna 54
tel. 94 372 65 54
faks 94 372 65 61

rejon-szczecinek

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności