Strona główna » Gazownia Syców

Gazownia Syców

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej PGNiG oraz jednocześnie dystrybutorem w naszym kraju. Jej działalność polega wobec tego na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a też sieci innych sprzedawców gazu. PSG zajmuje się również konserwacją i remontami sieci gazowej i jej elementów, przeprowadzaniem pomiarów jakości gazu ziemnego i jego ilości poboru.

Reklamacja w gazowni

W sytuacji, kiedy usługi realizowane przez Polską Spółkę Gazownictwa nie spełniają odpowiednich oczekiwań lub są niezgodne z umową dystrybucyjną, reklamację z tym związaną można złożyć na parę różnych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z formularza kontaktowego. Kolejny to zgłoszenie reklamacji telefoniczne, numery telefonów gazowni są przydzielone do ich siedzib w danym regionie kraju. Reklamacje można też złożyć z wykorzystaniem biura obsługi klienta gazowni lub przesyłając ją na jej adres. W każdej sytuacji można liczyć na odpowiedź w ciągu czternastu dni od daty otrzymania przez gazownie reklamacji.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności