Strona główna » Gazownia Stąporków

Gazownia Stąporków

Czy można wybrać taryfę gazu?

W przypadku sprzedaży i dostarczania gazu odbiorca nie może sam zmienić grupy taryfowej, na bazie której rozliczane będzie jego zużycie. Jest onwobec tego przypisywany do danej grupy taryfowej na podstawie rodzaju dostarczanego gazu, ilości zużywanego paliwa gazowego przez 12 miesięcy oraz tego, jak często będą wykonywane odczyty gazomierza. Jednocześnie odbiorca nie ma też wpływu na rodzaj dostarczanego do jego domu paliwa gazowego, zależy on bowiem od gazowni. Informacje z tym związane natomiast znaleźć, odwiedzając stronę gazowni online.

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej PGNiG i jednocześnie dystrybutorem w Polsce. Jej funkcjonowanie opiera się w związku z tym na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a też sieci innych sprzedawców gazu. PSG zajmuje się też konserwacją i remontami sieci gazowej oraz jej urządzeń, przeprowadzaniem pomiarów jakości gazu i jego ilości poboru.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności