Strona główna » Gazownia Skawina

Gazownia Skawina

Jak można skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych metod. Jeden z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: wskazać stan licznika gazu, pobrać rachunek za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne metody kontaktu z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego terenu Polski, dzięki temu przyjmowanie zgłoszeń przebiega sprawnie i bezproblemowo. Dodatkowo wszelkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu ziemnego można dodatkowo załatwić stacjonarnie w jednym z biur obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak można sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu dostarczanego przez gazownie do domu można znaleźć z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba jedynie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale też stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności