Strona główna » Gazownia Sępólno Krajeńskie

Gazownia Sępólno Krajeńskie

Gdzie można znaleźć oddziały Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada obecnie siedemnaście głównych oddziałów w naszym kraju, w których można załatwić różne sprawy związane ze sprzedażą oraz dystrybucją gazu. Zlokalizowane są one w wojewódzkich miastach naszego kraju, w każdym z województw. Dodatkowo gazownia ma również terenowe placówki obsługi klientów. Za sprawą tego, formalności można załatwić w gazowni nie tylko przez internet, ale także osobiście odwiedzając jeden z jej oddziałów.

W jaki sposób niepoprawną pracę gazomierza?

W sytuacji, kiedy licznik gazu pracuje niepoprawnie, każdy odbiorca gazu ziemnego ma prawo do jego skontrolowania na żądanie. Wniosek sprawdzenie prawidłowości wskazań gazomierza można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a też samodzielnie w jednym z punktów obsługi klienta gazowni. W przypadku, gdy praca licznika gazu jest poprawna, osoba zlecająca musi jednak zapłacić koszty zrealizowanego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności