Strona główna » Gazownia Ruciane-Nida

Gazownia Ruciane-Nida

Co zrobić, gdy eBOK gazowni nie działa?

Jeśli eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim zweryfikować, czy wpisywane dane logowania są w pełni poprawne. Jeśli problem wciąż występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować też na kilka innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer znaleźć można przez internet na stronie tej firmy. Druga metoda to natomiast wizyta w oddziale obsługi klientów gazowni.

Zgłoszenie zmiany dostawcy paliwa gazowego

Domy i firmy przyłączone do sieci dystrybucyjnej Polskiej Spółki Gazownictwa, określani też jako odbiorcy mają prawo zmienić sprzedawcę gazu ziemnego. W takiej sytuacji nie ponoszą oni żadnych kosztów, a sam proces zmiany sprzedawcy trwa mniej więcej 21 dni. Zmiana sprzedawcy gazu ziemnego wymaga złożenia do dystrybutora właściwego dokumentu PZD (zgłoszenia zmiany sprzedawcy gazu) na przykład w oddziale gazowani, który jest następnie rozpatrywany przez nią. Wzór wniosku dostępny jest natomiast na portalu Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności