Strona główna » Gazownia Rakoniewice » Gazy techniczne Rakoniewice

Gazy techniczne Rakoniewice

W jakich butlach sprzedawany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do których zalicza się na przykład wodór, acetylen, tlen i azot oferowane są i składowane w specjalistycznych zbiornikach w postaci butli wytwarzanych najczęściej ze stali albo aluminium. Każda z nich natomiast ma zastosowany specjalny zawór. W zależności od rodzaju umieszczonego w butli gazu technicznego mają one także różnorodne kolory, umożliwiające prostą identyfikację ich zawartości.

Jaki jest cennik gazu technicznego

Wysokości cen gazu technicznego zależne są od paru kwestii. Wpływ na koszty zakupu ma przede wszystkim rodzaj gazu technicznego i to jaką wielkość ma zbiornik, w jakim jest on oferowany. Do najbardziej drogich gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć na przykład acetylen, hel oraz argon. Najtańszy jest natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych wskazywany jest zazwyczaj dla dwóch jednostek miary kilogramów i metrów sześciennych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności