Strona główna » Gazownia Radomyśl Wielki » Gazy techniczne Radomyśl Wielki

Gazy techniczne Radomyśl Wielki

W jakich butlach sprzedawany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zaliczane są między innymi wodór, acetylen, tlen i azot sprzedawane są i przechowywane w specjalnych zbiornikach w postaci butli wykonywanych zazwyczaj ze stali czy też aluminium. Każda z nich z kolei posiada specjalny zawór. Ze względu na rodzaj umieszczonego w butli gazu technicznego mają one też różnorodne barwy, gwarantujące łatwą identyfikację ich zawartości.

Jaki jest cennik gazu technicznego

Koszty zakupu gazu technicznego zależne są od kilku elementów. Wpływ na koszty zakupu ma przede wszystkim rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma zbiornik, w którym jest on sprzedawany. Do najbardziej drogich gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć między innymi acetylen, hel oraz argon. Najmniej kosztuje z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych publikowany jest najczęściej dla dwóch jednostek kilograma i metra sześciennego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności