Strona główna » Gazownia Pruszków

Gazownia Pruszków

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na dostawę gazu ziemnego

W trakcie zmiany sprzedawcy paliwa gazowego i wymówienia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu trzeba złożone z zastosowaniem właściwego dokumentu, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Takie dokumenty do pobrania dostępne są na stronie internetowej gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu i zmiany dostawcy jest całkiem nieodpłatny.

Jak można wstrzymać dostawy gazu ziemnego do domu?

W trakcie przebudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, trzeba ze względu na bezpieczeństwo wstrzymać dostawy gazu. Zrobić to należy z wykorzystaniem właściwego druku, który trzeba złożyć do gazowni online, a też osobiście w jednym z jej placówek obsługi klienta. Wstrzymanie dostarczania gazy nie oznacza jednak braku faktur. Wystawiane rachunki nie będą jedynie zawierały poboru paliwa gazowego. Dodatkowo trzeba pamiętać, że zatrzymanie dostaw gazu ziemnego na wniosek odbiorcy jest usługą płatną.

Kontakt PSG Pruszków

05-800 Pruszków
ul. Waryńskiego 16
tel. 22 667 39 20
tel. 22 667 39 13
faks 22 728 04 58

rejon-pruszkow

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności