Strona główna » Gazownia Prochowice » Gazy techniczne Prochowice

Gazy techniczne Prochowice

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do których zalicza się między innymi wodór, acetylen, tlen i azot oferowane są i przechowywane w specjalistycznych pojemnikach w postaci butli produkowanych zazwyczaj ze stali albo aluminium. Każda z nich z kolei posiada odpowiedni zawór. Ze względu na rodzaj umieszczonego w zbiorniku gazu technicznego mają one dodatkowo różnorodne kolory, gwarantujące skuteczną identyfikację ich zawartości.

Jaki jest cennik gazu technicznego

Wysokości cen gazu technicznego uzależnione są od kilku elementów. Wpływ na cennik ma głównie rodzaj gazu technicznego i to jaką wielkość ma butla, w jakim jest on sprzedawany. Do najbardziej drogich gazów technicznych można wobec tego zaliczyć między innymi acetylen, hel i argon. Najmniej kosztuje natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych podawany jest najczęściej dla dwóch jednostek kilogramów i metra sześciennego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności