Strona główna » Gazownia Pieszyce

Gazownia Pieszyce

Jak można podpisać umowę kompleksową na dostawe i dostarczanie gazu ziemnego?

Chcąc podpisać z gazownią umowę kompleksową na dostawę i dostarczanie gazu ziemnego przez jedną firmę, można to zrobić na kilka sposobów. Jedna z metod polega na skorzystaniu z eBOK gazowni, w którym po zalogowaniu się można w prosty i szybki sposób podpisać umowę na odległość. Inna metoda to natomiast odwiedzenie stacjonarnego punktu obsługi klienta gazowni, w którym wszelkimi sprawami zajmie się konsultant.

Jak można sprawdzić możliwość podłączenie domu do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem domu, jednak na przykład przed jego kupieniem chcesz sprawdzić, czy może on być podłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić z wykorzystaniem właściwego wniosku. Takie dokumenty do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w placówkach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności