Strona główna » Gazownia Pelplin » Butle gazowe Pelplin

Butle gazowe Pelplin

Jak dużo butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Cennik butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest przede wszystkim od jej pojemności. Koszt standardowej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiego zbiornika kosztuje jedynie tyle ile sam gaz. Ceny gazu są z kolei różnorodne uzależnione są one, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji powinny być składowane we właściwy sposób. Najczęściej używane są więc w tym celu odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Gwarantują one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed skradzeniem, natomiast z drugiej gwarantują składowanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe musi być zlokalizowana w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności