Strona główna » Gazownia Ozimek

Gazownia Ozimek

Jak można znaleźć biura Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada aktualnie 17 głównych placówek w naszym kraju, w których można załatwić różnorodne formalności związane ze sprzedażą i dystrybucją paliwa gazowego. Znajdują się one w wojewódzkich miastach naszego kraju, w każdym z województw. Dodatkowo gazownia ma też terenowe punkty obsługi klientów. Za sprawą tego, formalności można załatwić w gazowni nie tylko online, ale również osobiście wybierając się do jednego z jej punktów.

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych sposobów. Jeden z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: podać stan licznika, pobrać fakturę za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby kontaktu z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego terenu kraju, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bez problemów. Oprócz tego wszystkie formalności związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można także załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności