Strona główna » Gazownia Ostrów Mazowiecka » Gazy techniczne Ostrów Mazowiecka

Gazy techniczne Ostrów Mazowiecka

Jaka jest cena gazu technicznego

Koszty zakupu gazu technicznego zależne są od paru elementów. Wpływ na ceny ma głównie rodzaj gazu technicznego oraz to jaką pojemność ma butla, w którym jest on sprzedawany. Do najdroższych gazów technicznych można wobec tego zaliczyć między innymi acetylen, hel i argon. Najniższe ceny z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych dostępny jest zazwyczaj dla dwóch jednostek miary kilograma oraz m3.

Jak powinny być przechowywane butle z gazem technicznym?

Najczęściej gazy techniczne należą do gazów łatwopalnych, a wielu przypadkach również wybuchowych. Wobec tego muszą być one przechowywane we właściwy sposób i w odpowiednich warunkach. Miejsca, w których są one przechowywane, powinny wobec tego posiadać bardzo dobrą cyrkulacje powietrza, a także właściwą temperaturę powietrza nie nieprzekraczającą 35 stopni Celsjusza. Same zbiorniki z gazem muszą być natomiast przechowywane ustawiane pionowo, tak by ich zawór był skierowany do góry. Nie mogą być one też składowane w niewielkiej odległości od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności