Strona główna » Gazownia Olsztynek

Gazownia Olsztynek

Jak zgłosić gotowość instalacji do napełnienia paliwem gazowym?

Po zrealizowaniu przyłącza gazowego do nieruchomości oraz instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostawy gazu, trzeba zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej napełnienia. Zrealizować to można z wykorzystaniem właściwego wniosku, który można znaleźć po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia formularze do pobrania. Wniosek ten wymaga wskazania danych zgłaszającego oraz adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Tego rodzaju dokument należy później złożyć w jednym z oddziałów gazowni, właściwym dla adresu realizacji inwestycji.

Jak można sprawdzić możliwość przyłączenie budynku do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem budynku, jednak na przykład przed jego zakupem chcesz skontrolować, czy może on zostać podłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać za pomocą odpowiedniego dokumentu. Tego typu formularze do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich uzupełnieniu mogą zostać one złożone online za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a dodatkowo osobiście w placówkach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności