Strona główna » Gazownia Oleśnica

Gazownia Oleśnica

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na licznik

W trakcie wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przeznaczona na montaż w niej układu pomiarowo-rozliczeniowego jest zakupywana i montowana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej cena zostanie odliczony od ceny zrealizowania przyłącza przez gazownie.

Jak sprawdzić rodzaj gazu dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do budynku można sprawdzić z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Pozyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych punktów obsługi klienta gazowni.

Kontakt PSG Oleśnica

56-400 Oleśnica
ul. Moniuszki 70
tel. 71 399 53 21
faks 71 314 37 58

rejon-olesnica

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności