Strona główna » Gazownia Ogrodzieniec

Gazownia Ogrodzieniec

Co zrobić, gdy eBOK gazowni nie działa?

W przypadku, gdy eBOK gazowni nie działa, należy przede wszystkim sprawdzić, czy wprowadzone dane logowania są w pełni odpowiednie. Kiedy problem stale występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować dodatkowo na kilka innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer telefonu znaleźć można przez internet na portalu tego przedsiębiorstwa. Kolejna opcja to natomiast wizyta w punkcie obsługi klientów gazowni.

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego

Podczas zmiany dostawcy paliwa gazowego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy paliwa gazowego powinno być złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym podane będą informacje o danych odbiorcy, danych wybranego i poprzedniego dostawcy oraz umowie z nim podpisanej. Takie formularze do pobrania dostępne są na stronie internetowej gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego i zmiany dostawcy jest w pełni darmowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności