Strona główna » Gazownia Myślibórz

Gazownia Myślibórz

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na licznik

W momencie wykonywania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej gazomierza jest zakupywana oraz montowana przez gazownie. Dlatego odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej umieszczenie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej osobiście, w takim przypadku jej koszt będzie odliczony od kosztu wykonania podłączenia przez gazownie.

Złożenie reklamacji w gazowni

W przypadku, gdy usługi świadczone przez Polską Spółkę Gazownictwa nie spełniają określonych oczekiwań lub są niezgodne z umową dystrybucyjną, reklamację ich można złożyć na kilka różnorodnych sposobów. Jeden z nich to wykorzystanie do tego formularza kontaktowego. Drugi to zgłoszenie reklamacji poprzez telefon, numery telefonów gazowni są przydzielone do ich siedzib w danym regionie Polski. Reklamacje można także złożyć za pomocą biura obsługi klienta gazowni lub przesyłając ją na jej adres. W każdym przypadku można liczyć na jej rozpatrzenie w przeciągu czternastu dni od dnia odebrania przez Polską Spółkę Gazownictwa reklamacji.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności