Strona główna » Gazownia Mońki

Gazownia Mońki

Czym zajmuje się Polska Spółka Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej PGNiG oraz jednocześnie dystrybutorem w naszym kraju. Jej działalność opiera się wobec tego na dostarczaniu paliwa gazowego siecią dystrybucyjną do klientów, a również sieci innych sprzedawców gazu. PSG zajmuje się też konserwowaniem i remontami sieci gazowej oraz jej elementów, przeprowadzaniem pomiarów jakości paliwa gazowego i jego ilości zużycia.

Złożenie reklamacji w gazowni

W sytuacji, kiedy usługi świadczone przez gazownie nie spełniają odpowiednich oczekiwań lub są niezgodne z umową dystrybucyjną, reklamację z tym związaną można złożyć na kilka różnych sposobów. Pierwszy z nich to wykorzystanie do tego formularza kontaktowego. Drugi to zgłoszenie reklamacji za pomocą infolinii, numery telefonów gazowni są przydzielone do ich punktów w określonym regionie Polski. Reklamacje można dodatkowo złożyć z wykorzystaniem placówki obsługi klienta gazowni lub wysyłając ją na jej adres. Niezależnie od wybranego sposobu można liczyć na jej rozpatrzenie w przeciągu 2 tygodni od daty odebrania przez Polską Spółkę Gazownictwa reklamacji.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności