Strona główna » Gazownia Milicz

Gazownia Milicz

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na gazomierz

W momencie wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej gazomierza jest zakupywana i montowana przez PSG. W związku z tym odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej koszt będzie odliczony od kosztu wykonania podłączenia przez gazownie.

Podłączenie budynku do sieci gazowej

Żeby zrealizować podłączenie do sieci gazowej, trzeba po pierwsze złożyć dokument o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym etapem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz wykonanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać także gazownia po podpisaniu z nią odpowiedniej umowy. Ostatnim etapem podłączenia nieruchomości do sieci gazowej jest natomiast montaż licznika. Wszystkie formalności związane z tą kwestią można uregulować również online, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców specjalny portal przyłączeniowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności