Strona główna » Gazownia Lubliniec

Gazownia Lubliniec

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Planując skontaktować się z gazownią, można wykorzystać parę dostępnych sposobów. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w prosty sposób: wskazać stan licznika, pobrać rachunek za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne formy skontaktowania się z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Numery telefonów do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego terenu kraju, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bez problemów. Dodatkowo wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można też załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

W jaki sposób wyliczyć szacowane zużycie gazu?

Aby obliczyć orientacyjne zużycie paliwa gazowego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy podać w nim rodzaj gazu, który jest dostarczany do nieruchomości oraz sumę mocy urządzeń gazowych wyrażoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór paliwa gazowego w m3 na godzinę. Wykonywane są one z kolei na podstawie założenia, że podane sprzęty mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności