Strona główna » Gazownia Leśna

Gazownia Leśna

Co zrobić, kiedy eBOK gazowni nie działa?

W sytuacji, kiedy eBOK gazowni nie działa, trzeba przede wszystkim sprawdzić, czy wpisywane loginy i hasła są w pełni poprawne. Gdy problem nadal występuje, warto wiedzieć, że z gazownią można się skontaktować również na kilka innych sposobów. Podstawowy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer telefonu znaleźć można przez internet na portalu tego przedsiębiorstwa. Kolejna opcja to z kolei wizyta w placówce obsługi klientów gazowni.

Zgłoszenie zmienienia dostawcy paliwa gazowego

Domy oraz firmy przyłączone do sieci dystrybucyjnej gazowni, nazywani też jako odbiorcy mają możliwość zmienić dostawcę gazu ziemnego. W takiej sytuacji nie ponoszą oni jakichkolwiek kosztów, a sama procedura zmiany dostawcy zajmuje mniej więcej 21 dni. Zmienienie dostawcy gazu ziemnego wymaga złożenia do OSD właściwego wniosku PZD (zgłoszenia zmiany sprzedawcy gazu) na przykład w punkcie gazowani, który jest następnie rozpatrywany przez nią. Wzór dokumentu można znaleźć jest natomiast na stronie gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności