Strona główna » Gazownia Krzeszowice » Gaz płynny Krzeszowice

Gaz płynny Krzeszowice

Zbiornik na gaz płynny, zewnętrzny czy podziemny?

Planując zamontowanie zbiornika na gaz płynny, należy dokonać wyboru dotyczącego jego rodzaju. Wobec tego naziemny zbiornik na płynne paliwo gazowe to dobre rozwiązanie w przypadku gdy działka wokół budynku jest odpowiednio rozległa, jego zaletami jest prosty montaż i niewielka cena. Natomiast w przypadku, kiedy powierzchnia działki jest za mała na zamontowanie takiego modelu zbiornika, należy wybrać rodzaj podziemny, który, choć jest droższy, prezentuje się również estetyczniej w otoczeniu domu.

Jak często należy tankować zbiornik na gaz LPG?

Według wskazań ekspertów najbardziej ekonomicznym sposobem jest tankowanie zbiorników na gaz płynny dwa razy do roku. Takie rozwiązanie pozwala bowiem na oszczędzanie poprzez korzystanie z posezonowych spadków cen gazu płynnego. Żeby zaplanować regularne tankowanie płynnego paliwa gazowego po korzystnych cenach, należy zadbać o właściwą pojemność zbiornika już w trakcie jego montowania, która będzie brać pod uwagę: metraż budynku, ilość mieszkańców, ilość urządzeń zasilanych gazem..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności