Strona główna » Gazownia Kruszwica

Gazownia Kruszwica

Gdzie można znaleźć biura Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada obecnie siedemnaście głównych placówek w naszym kraju, w których można załatwić różnorodne formalności związane ze sprzedażą i dystrybucją gazu. Znajdują się one w wojewódzkich miastach naszego kraju, w każdym z województw. Oprócz tego gazownia ma również terenowe placówki obsługi klientów. Dzięki temu, formalności można załatwić w gazowni nie tylko online, ale również osobiście wybierając się do jednego z jej oddziałów.

Jak zgłosić niepoprawną pracę licznika?

W sytuacji, kiedy gazomierz pracuje niepoprawnie, każdy odbiorca paliwa gazowego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Prośbę sprawdzenie prawidłowości wskazań licznika można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a również samodzielnie w jednym z punktów obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika jest poprawna, osoba zlecająca musi natomiast zapłacić cenę przeprowadzonego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności