Strona główna » Gazownia Kraśnik » Gazy techniczne Kraśnik

Gazy techniczne Kraśnik

Cennik gazu technicznego

Ceny gazu technicznego uzależnione są od paru czynników. Wpływ na koszty zakupu ma głównie rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma zbiornik, w którym jest on sprzedawany. Do najdroższych gazów technicznych można wobec tego zaliczyć między innymi acetylen, hel i argon. Najmniej kosztuje natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych dostępny jest najczęściej dla dwóch jednostek kilogramów i metrów sześciennych.

Cechy charakterystyczne gazu technicznego — acetylen

Gaz techniczny acetylen ma delikatnie wyczuwalny zapach, zaliczany jest on również do gazów łatwopalnych i podatnych na wybuchy po połączeniu z powietrzem. Używany jest on głównie w palnikach acetylenowo-tlenowych podczas cięcia metali i ich spawania. Gaz techniczny acetylen znajduje też bardzo duże przeznaczenie w branży chemicznej na przykład do wytwarzania różnorodnych tworzyw sztucznych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności