Strona główna » Gazownia Kórnik » Butle gazowe Kórnik

Butle gazowe Kórnik

Jak dużo butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Cennik butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest głównie od jej pojemności. Koszt najpopularniejszej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Posiadając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika to koszt wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są natomiast różne w zależności od miejsca, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną.

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich dystrybucji powinny być składowane we właściwy sposób. Ogólnie rzecz biorąc wykorzystywane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony chronić napełnione butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionowej pozycji. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności