Strona główna » Gazownia Końskie

Gazownia Końskie

Jak drogie jest podłączenie domu do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik kosztów związanych z wykonaniem podłączenia domu do sieci gazowej to około 2 000 złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których podłączenie ma długość nie większą niż 15 metrów. Wszelkie opłaty za przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej są zawarte w podpisywanej umowie z gazownią na podstawie wydanych warunków przyłączenia do sieci i taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Dodatkowo do kosztów podłączenia sieci gazowej do budynku należy też doliczyć koszt wewnętrznej instalacji gazowej.

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na gazomierz

Podczas realizowania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na montaż w niej gazomierza jest kupowana i montowana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej koszt zostanie odliczony od kosztu wykonania przyłącza przez gazownie.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności