Strona główna » Gazownia Kłodzko

Gazownia Kłodzko

Jak można skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych metod. Jeden z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można na przykład w łatwy sposób: wskazać stan licznika, pobrać rachunek za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne formy skontaktowania się z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przydzielone są oddzielnie dla każdego regionu Polski, dzięki temu przyjmowanie zgłoszeń przebiega sprawnie oraz bez problemów. Poza tym wszystkie sprawy związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można również załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak można sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można sprawdzić za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć właściwy punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Pozyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu ziemnego, ale również stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Polska Spółka Gazownictwa Kłodzko

Kontakt PSG Kłodzko

57-300 Kłodzko
ul. Fabryczna 1
tel. 74 862 16 01
faks 74 865 93 40

rejon-klodzko

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności