Strona główna » Gazownia Kłobuck

Gazownia Kłobuck

Jak można wyliczyć szacunkowe zużycie paliwa gazowego?

Aby wyliczyć szacunkowe zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Trzeba wskazać w nim rodzaj gazu, który jest dostarczany do budynku oraz sumę mocy urządzeń gazowych określoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór gazu w metrach sześciennych na godzinę. Wykonywane są one natomiast na podstawie założenia, że wskazane urządzenia mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego

W momencie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i starego sprzedawcy i umowie z nim podpisanej. Takie druki do pobrania udostępnione są na portalu gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego oraz zmiany sprzedawcy jest w pełni bezpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności