Strona główna » Gazownia Kępice » Gazy techniczne Kępice

Gazy techniczne Kępice

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zalicza się na przykład wodór, acetylen, tlen i azot oferowane są i składowane w specjalistycznych zbiornikach w postaci butli produkowanych najczęściej ze stali czy też aluminium. Każda z nich natomiast wyposażona jest w odpowiedni zawór. W zależności od rodzaju znajdującego się w butli gazu technicznego mają one dodatkowo różnorodne kolory, zapewniające łatwą identyfikację ich zawartości.

Jaka jest cena gazu technicznego

Koszty zakupu gazu technicznego zależne są od kilku kwestii. Wpływ na koszty zakupu ma przede wszystkim rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma zbiornik, w jakim jest on sprzedawany. Do najdroższych gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć na przykład acetylen, hel i argon. Najtańszy jest natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych dostępny jest zazwyczaj dla dwóch jednostek kilogramów i metra sześciennego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności