Strona główna » Gazownia Kamień Krajeński » Dostawcy gazu Kamień Krajeński

Dostawcy gazu Kamień Krajeński

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego wyliczane są rachunki za zużycie gazu ziemnego. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla domu, w których pobór paliwa gazowego w ciągu roku nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla domu, w których pobór gazu ziemnego w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których zużycie gazu w ciągu 12 miesięcy równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym sprzedawcy gazu ziemnego do domu przedzielają do nich odbiorców na podstawie ich poboru gazu w ciągu roku.

Jak zmienić dostawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego?

Chcąc zmienić dostawcę gazu do gospodarstwa domowego, trzeba przede wszystkim wiedzieć, że rozwiązanie to jest w pełni darmowe. Sam proces zmienienia sprzedawcy paliwa gazowego na nową, lepszą firmę polega natomiast na kilku łatwych etapach. W zależności od wybranej metody może zostać ona przeprowadzona samodzielnie lub za pomocą udzielonego nowemu dostawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w przypadku zmiany sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje wobec tego znalezienie odpowiedniej oferty, w której nie tylko cena gazu ziemnego, ale i pozostałe warunki będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności